
Труба для теплої підлоги Ferolli16х2 з кисневим бар'єром (Італія)
18,50 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: PE 103
- +380 (99) 121-75-63
Труба для теплої підлоги Ferroli зроблена пероксидним способом зшивання з первинної сировини, яка класифікується в групі PEX-A, в Італії на новітньому європейському обладнанні. Ця труба ідеально підходить для водяної опалювальної системи тепла підлога в центральному або автономному опалюванні. Завдяки наявності кисневого бар'єра EVOH відбувається блокування проникнення кисню в систему опалення, що перешкоджає заглушенню й заростанню січення. Має найкращі технічні характеристики, порівнюючи з PERT трубою.
Антикисневий бар'єр EVOH — це тонкий шар сополімеру етилену та вінілового спирту, який перешкоджає проникненню кисню та виключає взаємодію кисню з водою, що призводить до окиснення металевих частин системи та зниження терміну її експлуатації.
Термін експлуатації труби в діапазоні температури 0-95o C за тиску 10 барів — 100 років! За 20oC труба може витримувати тиск 25 барів. Максимальна короткочасна температура до 120o C. Висока міцність стінки дає змогу витримати навантаження до 250 кг без деформації.
Модельний ряд постачається на український ринок: труба для теплої підлоги Ferroli діаметром 16 мм і завтовшки стінки 2 мм.
Труба для теплої підлоги Ferroli з кисневим бар'єром продається бухтами по 200,400,600 м.
У разі потреби в нашому інтернет-магазині Ви можете замовити безплатне порізання труби кратно 100 м
Переваги труби тепла підлога Ferolli:
• здатність до відновлення форми;
• підвищена стійкість до розтріскування;
• збереження еластичності до -74 °C;
• здатність поглинати гідравлічний шум;
• термостійкість і стійкість до високого тиску;
• немає накипу у разі багаторічної експлуатації;
• оптимальне співвідношення гнучкості та міцності;
• термін експлуатації понад 50 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Froli |
| Країна виробник | Італія |
| Основні | |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Марка поліетилену | ПЭ 100 |
| Тип зшитого поліетилену | Азотний (PE-Xd) |
| Переріз труби | Круглий |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Кисневий бар'єр | Да |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 120 град. |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 15 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогинання, кондуктора) | 10 мм |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 10 міс |
- Ціна: 18,50 ₴/м








