Паяльник для PP-R труб САНКОМ
Паяльник для пластикових труб, діаметри насадок 20, 25, 32, 40, 50, 63. Простий і надійний інструмент, незамінний у важкодоступних місцях, оскільки має невелику вагу та розмір. Відмінно підходить для вирішення побутових завдань, не потребує додаткового досвіду, рекомендується як новачкам, так і професіоналам.
Комплектація:
- Паяльник WM-02
- Підставка
- Насадки 20-25-32-40-50-63 мм
- Ключ для зняття насадки
- Шестигранний ключ
- Інструкція та гарантія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальна температура жала | 280 град. |
| Індикатор живлення | Так |
| Знімне жало | Ні |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Упаковка | Пенал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴





