Ножиці в подарунок!!
Паяльник для пластикових труб WMT-PPR 20-32 Poland
НАЗНАЧЕНИЕ
Паяльник WMT-PPR 20-32 — надійний помічник під час роботи будь-якої складності, коли потрібно зробити систему водопідготовки, водопостачання, опалення або підготовки та постачання повітря, використовуючи пластикові труби.
ПОТУЖНІСТЬ
Потужність інструмента 800 Вт забезпечується одним ТЕН-ом 800 Вт, що дає змогу за 2 хв нагріти насадки до 300 °C, що дає змогу швидко розпочати роботу та підтримувати необхідну температуру під час тривалої роботи. Регулятор температури дасть змогу виставити точну температуру під необхідний тип робіт.
НАСАДКИ
Завдяки подвійному тефлоновому покриттю насадки витримують інтенсивну роботу. Пластик не буде налипати до насадок, а спаювання буде простим, надійним і довговічним. Також на нагрівачі можна розмістити відразу три комплекти насадок, що дасть змогу зібрати всю систему без зміни насадок.
ЕРГОНОМІКА
Надійний хват і зручність у використанні досягається завдяки компактним розмірам, прогумованій ручці, а комплектна підставка сприяє стійкості положення під час роботи. Наявність окремого керування ТЕН-ом дає змогу ефективно працювати з трубами 20-32 м.
Комплектація
насадки для зварювального апарату з тефлоновим покриттям діаметром 20, 25, 32, мм;
підставка для встановлення зварювального апарату під час виконання зварювальних робіт;
ключі для кріплення зварювальних насадок;
інструкція з зварювання поліпропіленових труб;
Кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Krakow |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальна температура жала | 280 град. |
| Індикатор живлення | Так |
| Знімне жало | Ні |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Упаковка | Пенал |
- Ціна: 580 ₴






